Wartości w Rocket Studio
Wiele firm definiuje swoje wartości jednak niewielki procent z nich później się nimi kieruje. Nasze wartości są szczególne, bo prawdziwie się z nimi identyfikujemy. Są to najgłębsze wartości którymi kierujemy się w życiu zawodowym i prywatnym. Codziennie dbamy o to by żadna z nich nie była łamana. Działanie według wartości daje nam satysfakcję z pracy, bezpieczeństwo, motywuje nas do działania i pomaga wspólnie pokonywać kolejne przeszkody. Szanujemy i doceniamy inne wartości, jednak w Rocket Studio mogą pracować tylko osoby kierujące się podobnymi zasadami.

Wartości, którymi na codzień kierujemy się w Rocket Studio:

Kierujemy się etyką, szczerością i zaufaniem

Mamy zaufanie do siebie, partnerów i wspólników. Umiemy przyznawać się do błędów. Na wszystkie potencjalne problemy reagujemy od razu i nie trzymamy trupów w szafach. Umiemy oddzielić sympatię od efektywności i wyników. Otwarcie mówimy o naszych problemach i wszyscy pilnujemy, aby nie były one ignorowane. Mamy poczucie bezpieczeństwa. Wymagamy dotrzymywania zobowiązań.

Działamy jako zespół

W zespole wierzymy w to co robimy i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wyniki. Mamy świadomość celu do którego dążymy i dzięki temu lepiej angażujemy się w działanie. Nawzajem się motywujemy. Doceniamy starania innych i dajemy drugą szansę. Mamy szacunek do współpracowników i ich czasu pracy. Wnikliwie weryfikujemy wszystkich kandydatów przed przyjęciem do zespołu.

Dostarczamy produkty wysokiej jakości

Realizujemy projekty, którymi możemy się pochwalić i z dumą umieścić w naszym portfolio. Znajomi z branży doceniają nasze projekty. Nasze projekty dają realną wartość biznesową klientom.

Jesteśmy skuteczni i pracujemy efektywnie

Działamy w sposób przemyślany i uporządkowany. Określamy jasne cele, osiągamy je. Identyfikujemy złe rozwiązania i je naprawiamy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność oraz dotrzymujemy naszych zobowiązań. Podejmujemy racjonalne decyzje na podstawie wcześniej zebranych rzetelnych danych. Mamy odwagę podejmowania i nieodwlekania trudnych decyzji. Trzymamy się celu, a nie sztucznych reguł. Nie poddajemy się pomimo pojawiających się trudności. Gdy zaistnieje taka potrzeba to potrafimy dać więcej niż się od nas oczekuje.

Jesteśmy kreatywni i sprytni

Kreatywnie rozwiązujemy problemy biznesowe naszych klientów. Staramy się osiągnąć jak najwięcej przy użyciu posiadanych zasobów. Nie wymyślamy koła od nowa. Wykazujemy inicjatywę.

Mamy radość z pracy

Robimy co lubimy, ale potrafimy też zrobić coś, czego nie lubimy. Mamy satysfakcję z osiągania celów. Staramy się czerpać radość z codziennej pracy. Identyfikujemy się z realizowanymi projektami nawet po ich zakończeniu.

Rozwijamy się

Stawiamy sobie nowe wyzwania, lubimy się uczyć oraz realizować innowacyjne projekty. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i świadomie rozważamy konsekwencje ich użycia. Dzielimy się wiedzą. Odpowiadamy na pytanie co moglibyśmy zrobić lepiej.

Jesteśmy asertywni

Mamy partnerskie podejście oparte na szacunku. Znamy się na swojej pracy i jesteśmy z tego dumni. Potrafimy w zrozumiały sposób uargumentować swoje zdanie. Mamy odwagę krytykować złe pomysły.

Wyślij nam wiadomość

Prześlij do nas swoje pytania, odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

6 + 10 =

Zaufali nam