Warsztat:

Efektywna współpraca zespołowa

Przychodząc do pracy stajemy się częścią mniejszego lub większego zespołu. Zespołu formalnego lub nieformalnego, którego celem jest osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.
Czy potrafimy współpracować z innymi osobami? Czy wiemy na co możemy liczyć w naszym zespole? Czy znamy nasze mocne i słabe strony? Są to pytania nad którymi często się nie zastanawiamy a w efekcie tego rośnie poziom frustracji I niezrozumienia pomiędzy ludźmi będącymi w codziennej interakcji.
A gdyby przyjrzeć się nam samym i zbudować swój dream team w oparciu o nasze mocne strony i pozytywne cechy?

Dla kogo jest ten warsztat?

Jednodniowy warsztat przeznaczony dla osób pracującychna codzień ze sobą w zespole. Mogą być to zespoływspółpracujące ściśle np. zespół IT lub zespoły projektowe, pracujące w rozproszeniu. Optymalna ilość uczestników: 3-8

Czego się nauczysz?

W trakcie warsztatu dowiesz się więcej o osobach z którymi na co dzień pracujesz. Poznacie swoje silne strony oraz powody, dla których podejmujecie codziennie kolejne wyzwania. Warsztat pozwoli Wam na lepsze zrozumienie siebie i poszukanie synergii w Waszych działaniach. Wspólnie stworzymy model Waszego zespołu oraz jego totem.

Program warsztatu

 1. Czym jest zespół

 2. Wprowadzenie do Team Canva

 3. Ludzie i role

 4. Wspólne cele

 5. Cele osobiste

 6. Wartości

 1. Potrzeby i oczekiwania

 2. Zasady i aktywności

 3. Silne strony

 4. Słabe strony

 5. Misja

 6. Zespołowy totem

Forma prowadzenia warsztatu

W ramach warsztatu praca przebiega w oparciu o facilitowaną dyskusję członków zespołu. Dyskusja poświęcona jest kolejnym z 9 obszarów modelu Team Canva.

Nasze warsztaty

ABC zarządzania projektem

Warsztat skierowany do osób biorących udział w projektach.

Strategiczne modelowanie biznesowe

Warsztat dla zespołów mających przygotować plan działania w produkcie.

Zwinny Start: Od pomysłu do MVP

“Mam świetny pomysł, zróbmy to!”

Prowadzący

Lech Rychliński

Prezes Rocket Studio sp. z o.o., niezależnego biura projektów IT. Firmy świadczącej usługi z zakresu zarządzania zespołami informatycznymi oraz doradztwa w obszarze organizacji pracy zespołów projektowych i analizy biznesowej.

Doświadczony lider, kierownik projektów i analityk biznesowy. Posiadacz certyfikatów z metodyk zwinnych i klasycznych. Jako propagator idei zarządzania włączającego ukończył Akademię Coachingu na WSB aby wspierać prowadzone przez siebie zespoły we wzroście i wewnętrznym rozwoju.
Na co dzień w swojej pracy zawodowej wspiera zarządy i zespoły projektowe w obszarze organizacji pracy, prowadzenia projektów i wsparcia narzędziowego tych obszarów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT skutecznie doradza nie tylko w obszarze samej technologii, ale również w kwestiach związanych z organizacją pracy działów IT, doboru kompetencji pracowników oraz budowania zespołów. Doświadczeniami dzieli się również w ramach współpracy z SaunaGrow.com.

Współpracował m.in. z:

 • Gratka.pl,
 • Benefit Systems,
 • Cyfrowe.pl,
 • Wydawnictwo Pedagogiczne Operon,
 • Infor IT,
 • UM Gdańska,
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku,
 • PPNT Gdynia.

Skontaktuj się znami

Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności lub zespołu z którym pracujesz?? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz i umów się z nami na warsztat.