Eksperci nowoczesnego zarządzania zespołami

O nas

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia i techniki, które pozwalają nam pracować mądrze a nie ciężko. Wierzymy, że nasi klienci tak jak i my, cenią swój czas, poszukują nowych, lepszych rozwiązań dla codziennych wyzwań związanych z prowadzeniem przedsiębiorstw. Wdrażając rozwiązania informatyczne chcemy sprawić, aby praca była prostsza i łatwiejsza a zaoszczędzony czas mógł być poświęcony nam samym i naszym bliskim.

Lech Rychliński
założyciel

Usługi które świadczymy

Marta Głowacka
project manager

Wiemy, że nikt nie zna się na Twoim biznesie tak jak Ty sam i dlatego nie będziemy Ci mówić, co masz robić i jakie decyzje podejmować. Możemy pomóc Ci w tym, jak to robić. Zaproponujemy procesy i narzędzia, przygotujemy wewnętrzne prezentacje oraz zarządzimy zewnętrznymi wykonawcami. Dzięki temu, więcej czasu będziesz mógł/mogła poświęcić na kluczowe obszary Twojego biznesu.
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm nieposiadających własnych działów lub zespołów IT, lecz poszukujących możliwości rozwoju dzięki narzędziom informatycznym. Jesteśmy też doskonałym wsparciem w sytuacjach ograniczonego budżetu i niemożliwości zatrudnienia specjalisty w pełnym wymiarze godzin.

Menadżer tymczasowy to wykwalifikowany specjalista w zarządzaniu, posiadający duże doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach, w tym na najwyższym szczeblu i w różnych firmach. Transferuje swoją wiedzę do wewnątrz firmy, przekładając ją na działania. Przyjmuje na siebie odpowiedzialność za powierzone zadania i wykonanie ich w określonym czasie. Wszystkie jego działania są nakierowane na konkretne cele i rezultaty biznesowe wewnątrz struktury przedsiębiorstwa. Musi otrzymać pakiet uprawnień do zarządzania zespołami, wdrażania zmian z najwyższym priorytetem, dużą autonomię i swobodę działania, aby w efekcie podnieść wartość organizacji.

Ład IT to uporządkowany zbiór zasad opisujących procesy, procedury i zasady IT panujące w organizacji. Ład IT wskazuje zarys dystrybucji decyzji IT, stwarzając prawa i obowiązki dla różnych departamentów w organizacji. Zarządza regułami i procedurami dla tworzenia i monitorowania decyzji w kwestiach strategicznych dla IT. Poziom zaawansowania Ładu IT jest zależny od wielkości, sektora rynku lub stosowanych w branży przepisów. Im większa i zarządzana w sposób bardziej kontrolowany organizacja, tym bardziej szczegółowej struktury Ładu IT potrzebuje.

Wartości które nas napędzają

Kierujemy się etyką, szczerością i zaufaniem
Działamy jako zespół
Jesteśmy kreatywni i sprytni
Jesteśmy asertywni

Nasza oferta

Ceny podane w PLN

Masz pytania? Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?

Jesteśmy częścią SaunaGrow, grupy doświadczonych mentorów wspierających firmy w mądrym wzroście. Jeśli prowadzisz biznes, który rośnie szybciej niż wydaje się to komfortowe i doświadczasz wyzwań związanych ze wzrostem organizacji oraz czujesz, że bez wsparcia nie osiągniesz zakładanych celów, to skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię w Twoich wyzwaniach. Rzucimy nowe światło na Twoją firmę i pokażemy niewykorzystane jeszcze możliwości.

Należymy do Spektrum, pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MŚP.

Zaufali nam