Restrukturyzacja i rozwój organizacji

Restrukturyzacja jest procesem elastycznym i otwartym na nowe koncepcje i metody zarządzania zmianami w organizacji. Rozwój odbywa się natomiast przez wprowadzanie zmian jakościowych w celu poprawy funkcjonowania. Obie te rzeczy mają na celu nie tylko doskonalenie organizacji samej w sobie, ale też wykorzystywanie i doskonalenie posiadanych zasobów ludzkich, czyli Twoich pracowników.

W tym celu realizujemy warsztaty Team Canvas dla pracowników. Poznajmy ich cele i motywacje – wspólnie zastanawiając się, jak wykorzystać je w codziennej pracy. Analizujemy stosunki w grupie i uczymy pracowników budować relacje wspierające realizację celów indywidualnych i zespołowych.

Jeśli na początek wolisz skupić się na uporządkowaniu własnych pomysłów, skorzystaj z coachingu z naszym certyfikowanym coachem. Wydobędziesz swój potencjał, pokonasz blokady i własne ograniczenia oraz odnajdziesz źródła motywacji.

Przyjrzyjmy się też metodom pracy. Przeprowadzimy audyt zarządzania projektami i zaproponujemy usystematyzowane standardy pracy i prowadzenia projektów. Przeanalizujmy, jakie narzędzia i metody pracy będą ułatwieniem dla Twojego zespołu.

Dedykowana oferta warsztatów przygotowana indywidualnie po kontakcie z klientem – już od 2400zł netto/dzień

lub

Wynajmij naszego specjalistę w pakiecie, którego potrzebujesz:

  • pojedyncze godziny konsultacji – już od 350 zł netto/h
  • miesięczny pakiet godzin (5, 10 lub 20h) – już od 1500zł netto/m-c
  • stała współpraca (1, 2 lub więcej dni w tygodniu dla Twojej firmy) – już od 8000 zł netto/m-c