Doradztwo, coaching, wsparcie psychologiczne

Coaching jest procesem wspierania rozwoju – osób, zespołów lub całych organizacji. Wspiera w rozwinięciu potencjału, definiowaniu i osiąganiu celów, przezwyciężaniu pojawiających się trudności oraz wypracowaniu alternatywnych i skutecznych rozwiązań Twojego problemu. Dzięki zadawaniu otwartych pytań, głębokiej refleksji oraz udzielaniu informacji zwrotnych – klient sam wpada na pomysł rozwiązania danego problemu.

Sesje team coachingu mogą być przeprowadzane w organizacji, a ich celem jest m.in. zbudowanie klimatu współdziałania oraz poprawienie relacji pomiędzy pracownikami. Dzięki temu są w stanie łatwiej precyzować wspólne cele i wypracowywać nieszablonowe rozwiązania napotkanych problemów.

Pomożemy zwiększyć efektywności procesów w Twojej organizacji oraz doradzimy jak usprawnić komunikację i obieg informacji. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom informatycznym i metodom pracy, ułatwiamy dokonanie wyboru ścieżki rozwoju technologicznego przedsiębiorstwa. 

Równocześnie zapewniamy stały kontakt i opiekę zespołu doświadczonych specjalistów – w celu skutecznego przepływu wiedzy i informacji. Wspieramy klientów w zakresie rozwoju technologicznego tak, aby mogli skupić się na rozwoju biznesu, a z naszej współpracy czerpać korzyści wynikające z informatyzacji firmy.

Wynajmij naszego specjalistę w pakiecie, którego potrzebujesz:

  • pojedyncze godziny konsultacji – już od 350 zł netto/h
  • miesięczny pakiet godzin (5, 10 lub 20h) – już od 1500zł netto/m-c

Potrzebujesz wsparcia w innych obszarach? Poznaj ofertę SaunaGrow i jej konsultantów wspierających firmy w mądrym wzroście.