Blog

Wdrożenie analityki produktowej

paź 14, 2021 | 15 minut dla IT w firmie

Wdrożenie analityki produktowej to w praktyce ciężki temat do rozpracowania. Jednak dane dostarczane biznesowi i produktowcom przez narzędzia analityczne to prawdziwa skarbnica wiedzy. Prędzej czy później, każda firma musi zainwestować w rozwój kompetencji pracowników w tym obszarze (np. zatrudnienie analityków danych), czy też projekty implementacji narzędzi analitycznych i koszty z tym związane (LINK).

Przekształcanie badań w użyteczne informacje o kliencie, które pomagają dostarczać wartość, stanowi przewagę konkurencyjną każdej firmy. Personel, procesy i narzędzia badawcze muszą być dopasowane do siebie, aby uzyskać dokładne informacje. Dobrze przeprowadzone badania użytkowników pomogą Ci zrozumieć, czego potrzebują Twoi użytkownicy, czy jesteś na właściwej drodze, czy mogą korzystać z tego, co zbudowałeś i jak to zoptymalizować, aby nadal zaspokajać potrzeby klientów (LINK).

Wyślij nam wiadomość

Prześlij do nas swoje pytania, odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

11 + 4 =

Jesteśmy częścią SaunaGrow, grupy doświadczonych mentorów wspierających firmy w mądrym wzroście. Jeśli prowadzisz biznes, który rośnie szybciej niż wydaje się to komfortowe i doświadczasz wyzwań związanych ze wzrostem organizacji oraz czujesz, że bez wsparcia nie osiągniesz zakładanych celów, to skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię w Twoich wyzwaniach. Rzucimy nowe światło na Twoją firmę i pokażemy niewykorzystane jeszcze możliwości.

Należymy do Spektrum, pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MŚP.

Zaufali nam