Blog

Nowe funkcjonalności w popularnych platformach

paź 12, 2021 | 15 minut dla IT w firmie

Firma Google wprowadziła kilka nowych funkcji, które mają nakłonić ludzi do zrobienia czegoś więcej, niż wpisania kilku słów w polu wyszukiwania. Wykorzystując swoją nową technologię uczenia maszynowego – Multitask Unified Model (MUM), Google spróbuje zapewnić bardziej szczegółowe i dopasowane odpowiedzi, mając nadzieję, że jego użytkownicy będą zadawać bardziej szczegółowe i konkretne pytania (LINK).

Trwająca pandemia i praca zdalna nasiliły problem niezliczonych spotkań na Zoomie czy Teams, które trwają zdecydowanie dłużej, niż miałby to miejsce w przypadku spotkań stacjonarnych. Google, Slack i Dropbox znalazły już rozwiązanie tego problemu. Jak? Ograniczyły godziny, w których zdalne spotkania mogą być organizowane (LINK).

Wyślij nam wiadomość

Prześlij do nas swoje pytania, odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

4 + 13 =

Jesteśmy częścią SaunaGrow, grupy doświadczonych mentorów wspierających firmy w mądrym wzroście. Jeśli prowadzisz biznes, który rośnie szybciej niż wydaje się to komfortowe i doświadczasz wyzwań związanych ze wzrostem organizacji oraz czujesz, że bez wsparcia nie osiągniesz zakładanych celów, to skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię w Twoich wyzwaniach. Rzucimy nowe światło na Twoją firmę i pokażemy niewykorzystane jeszcze możliwości.

Należymy do Spektrum, pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MŚP.

Zaufali nam