Załoga Rocket Studio na Konferencji NetVision 2015!

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów i warsztatów, porusza zagadnienia związane z najnowszymi technologiami. Podobnie jak w poprzedniej edycji i w tym roku nie zabraknie na niej silnego wsparcia załogi Rocket Studio.

Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

15. edycja Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision odbędzie się już za tydzień w dniach 16-18 kwietnia 2015 roku w Gdańsku. Przez trzy dni wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów, jej uczestnicy poznają najnowsze trendy i rozwiązana technologiczne. W tym roku czekają na nich cztery ścieżki: 

  • Financial World – duże liczby w jeszcze większym świecie,
  • Webapps – make IT great!,
  • Project Management,
  • ZaPRezentuj się!

Dodatkowo zrealizowany zostanie jeden blok tematyczny Future Energy realizowany przez organizację studencką CEPRIM – ESTIEM Local Group Gdańsk.

Szczególnie zapraszamy na dwie ścieżki. Pierwsza z nich to Project Management, której współkoordynatorką jest Paulina Radwańska – nowy Space Adept na pokładzie Rocket Studio. Wśród zaproszonych prelegentów pojawią się m.in. Jędrzej Przeździęk oraz Sebastian Mul. Nasi Project Managerowie poprowadzą case study z wykorzystaniem metodyki PRINCE2.

Tego samego dnia odbędzie się ścieżka ZaPRezentuj się!, której koordynatorką (jak i autorką tego postu:) jest Małgorzata Więcław – nasz PR Manager. Uczestnicy wykładów dowiedzą się co nieco na temat personal brandingu, budowania strategii komunikacji w social mediach, czy powiązaniach SEO i PR-u. W sumie czeka na nich aż 10 wykładów i warsztatów.

Wszystkie bieżące informacje można śledzić na Facebooku Konferencji: www.facebook.com/KonferencjaNetVision oraz na stronie internetowej www.netvision.pl.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów wydarzenia!