Witamy Michała na pokładzie Rocket Studio!

Na pokładzie Rocket Studio witamy Michała Bączek, który po trzymiesięcznym okresie przygotowawczym do lotów w kosmos, obejmie stanowisko space adepta. Michał będzie wspierać resztę załogi podczas pracy przy projektach naszych klientów.

Witamy Michała serdecznie na naszym pokładzie, życzymy mu wielu sukcesów oraz wysokich lotów z Rocket Studio.

Poniżej kilka słów od Michała, o Michale :)

Niepoprawny optymista

image

Te dwa słowa doskonale oddają moje podejście do życia. Zawsze staram się pozytywnie patrzeć na świat i na najbliższe otoczenie. Na co dzień student Ekonomii na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, wieczorami akordeonista w zespole szantowym.

Przygoda z muzyką

W swoim życiu od urodzenia kieruję się zasadą “im wyżej zawiesisz sobie poprzeczkę, tym łatwiej będzie ci w przyszłości”, którą wpajali mi rodzice. Moja ambicja szybko podpowiedziała, że chcę nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Po wielu sporach i kłótniach z rodzicami wybór padł na akordeon. Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się, gdy miałem 7 lat. W trakcie nauki w szkole muzycznej udzielałem się w zespole akordeonowym, który odnosił sukcesy na konkursach regionalnych i ogólnopolskich. Od czasu do czasu pojawiały się wątpliwości, co do słuszności decyzji o wyborze instrumentu, ale po otrzymaniu angażu w zespole Johny Roger zostały one rozwiane. Praca z chłopakami daje mnóstwo satysfakcji i jest dla mnie dużym wyzwaniem.

Aktywny w życiu i na studiach

Zawsze dobrze radziłem sobie z matematyką, więc gdy przyszedł czas na wybór uczelni moją uwagę zwrócił Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Chociaż wtedy wydawał się to najlepszy możliwy kierunek, teraz postąpiłbym zupełnie inaczej.

Od trzeciego roku studiów działam aktywnie w Kole Naukowym E-Biznesu (http://www.kneb.pl). Obecnie jestem jego wiceprezesem i dbam wraz z pozostałymi członkami oto, by nasza organizacja prężnie działała na Wydziale.

Dzięki szkoleniom i pozyskanym w trakcie działalnosci w Kole kontaktom zainteresowałem się m.in. Project Managementem i Usability. Oprócz tego moją pasją jest literatura fantastyczna, ux design i muzyka.

Realizować cele!

Aktualnie staram się z każdym dniem rozwijać swoje umiejętności prototypowania i zarządzania projektami, mierząc się z różnymi problemami – w trakcie realizacji, zarówno tych wirtualnych, jak i realnych projektów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *