Rocket Studio wesprze Benefit Systems w rozwoju PMO

 

Spółka Benefit Systems stoi na czele Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą podmioty działające na rynku pozapłacowych świadczeń pracowniczych oraz rynku fitness. Współpraca Rocket Studio i Benefit Systems ma na celu wsparcie procesu optymalizacji i ulepszenia procesów zachodzących w obszarze zarządzania projektami IT.

Benefit Systems specjalizuje się tworzeniu i oferowaniu innowacyjnych oraz kompleksowych rozwiązań pozwalających na skuteczne i elastyczne motywowanie pracowników. W ofercie Grupy można znaleźć produkty z zakresu sportu i rekreacji (MultiSport, FitProfit), kultury i rozrywki (MultiBilet, MultiTeatr), żywienia (BenefitLunch), turystyki (MultiWeekend), jak również szytych na miarę programów kafeteryjnych (MultiKafeteria, MyBenefit), a także program motywacyjny MultiBenefit. Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym warszawskiej GPW.

Do grupy klientów spółki Benefit Systems należy obecnie ponad 5 000 firm i instytucji. Z samych produktów sportowych korzysta już ok. 440 tysięcy użytkowników, do dyspozycji których jest ponad 4 300 obiektów sportowo-rekreacyjnych w 650 miastach Polski.

Biuro projektów IT Rocket Studio powstało w 2012 roku. Do jego klientów należą m.in.: DUON, Wydawnictwo Operon, czy Międzynarodowe Targi Gdańskie. Obszar działalności obejmuje consulting, wybór i wdrażanie systemów informatycznych oraz przygotowanie i zarządznie projektami IT. Konsultanci Rocket Studio posiadają również doświadczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami oraz budowaniu zespołów IT w firmach.

Share Button

Polecam także: