Rocket Studio prowadzi audyt informatyczny w firmie S&A Spółka Akcyjna

Firma S&A, która jest jedną z najbardziej znanych polskich firm w branży jubilerskiej rozpoczęła współpracę z konsultantami Rocket Studio.

Do zadań Rocket Studio w tym projekcie należy m.in. audyt obecnej stanu IT w firmie oraz stworzenie wstępnej strategii informatyzacji wraz z propozycjami narzędzi informatycznych. Współpraca w tym zakresie jest wynikiem dynamicznego rozwoju firmy S&A. Dotychczas stosowane systemy IT wymagają zmiany bądź wprowadzenia usprawnień. W związku z tym konsultanci Rocket Studio zostali poproszeni o analizę obecnego ich stanu i doradztwo jakie zmiany będą najefektywniejsze z biznesowego i technologicznego punktu widzenia działalności firmy. 

Firma S&A poza sklepami, w swoich strukturach posiada Studio Projektowe prowadzące stałą kontrolę technologii i wzornictwa. W zasobach firmy figuruje ponad 7 000 wzorów, których głównym dostawcą jest firma produkcyjna Silver & Amber. Spólka S&A współpracuje ze znanymi projektantami. Dwa razy w roku  wprowadza do sprzedaży nowe kolekcje, w tym modele na specjalne okazje i pokazy mody. Dodatkowo przygotuje dedykowane linie dla partnerów biznesowych (Swarovski). Firma S&A jest laureatem szeregu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Biuro projektów IT Rocket Studio powstało w 2012 roku. Do jego klientów należą m.in.: Benefit Systems, DUON, Wydawnictwo Operon, czy Międzynarodowe Targi Gdańskie. Obszar działalności obejmuje consulting, wybór i wdrażanie systemów informatycznych oraz przygotowanie i zarządzanie projektami IT. Konsultanci Rocket Studio posiadają również doświadczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami oraz budowaniu zespołów IT w firmach.

Share Button

Polecam także: