Rocket Studio wesprze Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową

Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, pozarządowa instytucja naukowo-badawcza rozpoczął współpracę z biurem Rocket Studio. Biuro projektów IT zajmie się doradztwem i wsparciem przedsiębiorstwa w procesie jego informatyzacji.

Do zadań Rocket Studio w tym projekcie należy m.in. analiza potrzeb pod kątem nowego systemu, projekt rozwiązania i wsparcie w wyborze wykonawcy.

Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową to niezależna instytucja zajmująca się polityką państwa i gospodarką. IBnGR powstał 2 grudnia 1989 roku, w formie fundacji działającej na zasadach non-profit, by wspierać naukowo wielki proces transformacji polskiej gospodarki i państwa. Misją IBnGR jest formułowanie idei i koncepcji modernizacji i rozwoju Polski na podstawie badań i wiedzy naukowej oraz debat publicznych i dialogu obywatelskiego, z uwzględnieniem systemu wartości i tożsamości Polaków.

Biuro projektów IT Rocket Studio powstało w 2012 roku. Do jego klientów należą m.in.: DUON, Wydawnictwo Operon, czy Międzynarodowe Targi Gdańskie. Obszar działalności obejmuje consulting, wybór i wdrażanie systemów informatycznych oraz przygotowanie i zarządznie projektami IT. Konsultanci Rocket Studio posiadają również doświadczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami oraz budowaniu zespołów IT w firmach.