Rocket Studio wesprze Brande sp. z o.o.

Brande, sprzedawca wysokiej jakości zlewozmywaków marki Prima-gran, rozpoczął współpracę z biurem Rocket Studio. Biuro projektów IT zajmie się doradztwem i wsparciem przedsiębiorstwa w procesie jego informatyzacji.

Głównym celem postawionym przez klienta dla Rocket Studio jest wybór najlepszego rozwiązania do zarządzania sprzedażą, magazynem a w dalszym okresie również produkcją. Pierwszym etapem jest dokładna analiza potrzeb – studium wykonalności. W dalszej kolejności poddane analizie zostaną dostępne systemy, z których wybrany będzie ten najbardziej odpowiadający wymaganiom klienta.

Historia firmy Prima-Gran to przykład imponującej i bardzo błyskotliwej kariery w biznesie. Firmę założono w 2010 r. i w tak krótkim czasie zdążyła stać się absolutnym liderem sprzedaży zlewozmywaków granitowych przez internet, zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody na branżowych targach oraz zbierając entuzjastyczne i pełne zachwytu opinie klientów, którzy zdecydowali się na zakup produktów. Firma oparta jest w 100 proc. o polski kapitał, a jako producent i jednocześnie dystrybutor swojego towaru, posiada ofertę tak korzystną, że trudno jej dorównać.

Biuro projektów IT Rocket Studio powstało w 2012 roku. Do jego klientów należą m.in.: DUON, Wydawnictwo Operon, czy Międzynarodowe Targi Gdańskie. Obszar działalności obejmuje również consulting IT oraz przygotowanie projektów i dokumentacji. Konsultanci Rocket Studio posiadają również doświadczenie w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami oraz budowaniu zespołów IT w firmach.