Rocket Studio członkiem IPMA

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że od kilku dni jesteśmy członkami Pomorskiej Grupy Regionalnej Stowarzyszenia IPMA.

Czym jest IPMA?

International Project Management Association (IPMA) jest światową organizacją non-profit, wspierającą rozwój dyscypliny Project Management. Zrzesza 55 stowarzyszeń członkowskich z całego świata i aktywnie promuje zarządzanie projektami wśród organizacji i grup interesu na całym świecie.

IPMA daje możliwość zdobycia certyfikatu na międzynarodowym poziomie. Certyfikacja IPMA jest w Polsce dostępna od kilku lat, dlatego też jej uzyskanie wciąż budzi prestiż i pozwala wyróżnić się na rynku.

Dlaczego dołączyliśmy do stowarzyszenia?

Przede wszystkim, jesteśmy przekonani, że zdobycie certyfikacji IPMA pozwoli naszemu zespołowi na lepszy rozwój kompetencji i zawodowych kwalifikacji oraz zapewni bezpieczeństwo i wiarygodność w prowadzonych projektach.

Ponadto, członkostwo w grupie pozwala na poznanie ciekawych ludzi, nawiązywanie wielu nowych kontaktów i dzielenie się doświadczeniami w zakresie zarządzania projektami na licznych spotkaniach, wykładach czy konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Oczywiście mamy nadzieję, że nasze pomysły i chęć działania również przyczynią się do rozwoju Pomorskiej Grupy Regionalnej IPMA.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *