Informacje

współpraca od 2012 r.

 morizon.pl

 Referencje, 20.12.2013

Usługi

  • Zarządzanie infrastrukturą IT

Firma

Morizon.pl jest serwisem Grupy Morizon SA – Melog.com sp. z. o.o ,w którym podmioty z całej Polski mogą prezentować oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą wyszukać interesującą ich nieruchomość i skontaktować się z ogłoszeniodawcą będącym właścicielem oferty. Morizon.pl to także źródło informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości. Na stronach serwisu kupujący, sprzedający, wynajmujący oraz najemcy mogą znaleźć szereg wskazówek i odpowiedzi na pytania w przydatnych artykułach.
Grupa Morizon SA- Melog.com sp. z o.o. jest największym wydawcą mediów nieruchomościowych w Polsce.

Referencje

Mamy przyjemność współpracować z zespołem Rocket Studio w zakresie utrzymania infrastruktury serwerowej naszej firmy. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę, z całą pewność stwierdzić, że Rocket Studio posiada niezbędne kompetencje wymagane do realizacji takiego zakresu zadań. – Bolesław Drapella, Prezes Zarządu

Zrealizowane projekty

Zarządzanie infrastrukturą IT

Portal nieruchomości morizon.pl jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Dlatego dla Morizon S.A. kluczowym aspektem jest poprawnie działająca infrastruktura serwerowa zapewniająca sprawne funkcjonowanie serwisu. Dla użytkownika końcowego serwis musi działać szybko i sprawnie.

Najważniejsze potrzeby jakie określił klient to:

  • Outsourcing zarządzania infrastrukturą
  • Szybka reakcja na potrzeby i problemy technicze
  • Wydajność oraz stabilność działania infrastruktury
  • Sprawna realizacja nowych projektów modernizacyjnych

Dzięki outsourcingowi naszego zespołu Klient nie tylko nie musi się już martwić o infrastrukturę ale również o zarządzanie administratorami systemowymi oraz weryfikacje potrzeb sprzętowych. Kompleksowo zajęliśmy się utrzymaniem całej infrastruktury – co skutkuje bardzo wysoką dostępnością serwisu, nawet w przypadku awarii jednego z serwerów.

Ponadto, Klient jest na bieżąco informowany o stanie prac i naszych działaniach. W dalszym ciągu podejmuje ostateczne decyzje ale na podstawie już sprawdzonych informacji i spośród przedstawionych propozycji rozwiązań problemu.

Do sukcesu projekt prowadził: Lech Rychliński