Informacje

współpraca od 2013 r.

mistrzpromocji.pl

 Referencje 11.06.2014

Usługi

  • Analiza biznesowa
  • Dokumentacja projektowa
  • Outsourcing PM
  • Storzenie innowacyjnej e-usługi

Firma

Mistrz Promocji jest młodą, innowacyjną firmą, która chce zmienić sposób w jaki sklepy docierają ze swoimi promocjami do klientów. Mistrz Promocji opiera swoje działanie na kompleksowej platformie łączącej rozwiązania mobilne i webowe. Dzięki niej pozwala oszczędzać czas kupujących, pozwalając im wyszukiwać wyłączenie interesujące ich produkty. Jednocześnie informuje sprzedających o tym, czego szukają klienci.

Zrealizowane projekty

Przygotowanie i realizacja projektu Mistrz Promocji

Przed Rocket Studio postawione zostało zadanie stworzenia dedykowanej aplikacji mobilnej, internetowej oraz systemu do zarządzania treścią (cms) na obu platformach. Podczas realizacji projektu powstała platforma do szybkiego zarządzania promocjami w dużych centrach handlowych, w ramach poszczególnych sklepów znajdujących się w ich obrębie. Są to krótkotrwałe promocje: od półgodzinnych do maksymalnie tygodniowych, które nie wchodzą w skład standardowych działań promocyjnych.

Część analityczną projektu wykonał członek naszej załogi – Michał Bączek. Wcielił się również w rolę Product Ownera. Reprezentował klienta w kontaktach z zespołem podwykonawczym i czuwał nad prawidłowym procesem wykonawczym projektu.

Projekt Mistrz Promocji prowadzony był przy użyciu zwinnej metodyki zarządzania projektami – Scrum. Zespół wraz z PO spotykał się na cyklicznych spotkaniach, na których planował funkcjonalności wchodzące w skład poszczególnych sprintów (dwutygodniowych iteracji), a następnie podsumowywał pracę na tzw. Sprint Review.

Projekt zakończył się sukcesem, wyprzedzając uzgodniony harmonogram.

Do sukcesu projekt prowadził: Michał Bączek