Informacje

współpraca w 2013 r.

 chwp.pl

Usługi

  • pozyskanie wykonawcy
  • doradztwo przy wyborze systemu

Firma

Chałas i Wspólnicy to czołowa kancelaria prawna o międzynarodowym zasięgu świadcząca kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, najliczniejszą grupę klientów stanowią wiodące zagraniczne koncerny.

Firma jest kancelarią o mocno zaznaczonym międzynarodowym profilu, obsługa prawna świadczona jest poprzez sieć biur oraz kancelarii partnerskich zlokalizowanych w ponad 20 krajach świata. Międzynarodowy zespół prawników oferuje Klientom zintegrowane usługi doradztwa prawnego najwyższej jakości.

Kancelaria w swoim portfolio posiada projekty m.in. dla sektora: energetycznego, chemicznego, petrochemicznego, transportowego, (tele)informatycznego, spożywczego, budowlanego, bankowego, FMCG. Założona w Warszawie w 1995 roku, od lat w pierwszej dziesiątce najlepszych firm prawniczych w Polsce.

Zrealizowane projekty

Przygotowanie i realizacja nowego portal korporacyjnego

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy w 2013 roku postanowiła wzmocnić obecnosć swojej marki w internecie. Kluczowym aspektem tego działania było przygotowanie i realizacja nowego portalu korporacyjnego chwp.pl. Generalnym wykonawcą projektu zostało wybrane Rocket Studio.

Projekt obejmował:

  • wybranie optymalnego rozwiązania CMS
  • przygotowanie dokumentacji technicznej rozwiązania
  • realizacja i wdrożenie nowego portalu korporacyjnego

Kluczowym kompetencją, którą musiał się wykazać nasz project manager była dbałość o szczegóły i zadbanie o zadowolenie szerokiej grupy interesariuszy.

Do sukcesu projekt prowadził: Lech Rychliński