Informacje

współpraca od grudzień 2014 r.

 Dierenverzorging Bi-Bi

Referencje

Usługi

  • manager e-commerce

Firma

Dierverzorging BI-BI jest Holenderskim producentem mrożonej żywności dla zwierząt z wieloletnim doświadczeniem. Swoją działalność rozpoczeli w roku 1973. Od tamtej pory z powodzeniem produkują i sprzedają mrożoną żywność dla psów i kotów głównie na rynku B2B (siecią sklepów zoologicznych w Holandii oraz Weterynarzy z całej Unii Europejskiej) . W 2014 roku firma postanowiła stworzyć oddzielną markę do sprzedaży detalicznej w internecie – BIBI diervoeding. Producent zapewnia, że oferowana przez niego karma pozytywnie wpływa na zdrowy rozwój oraz trawienie Twojego pupila.

Zrealizowane projekty

Zmiana wyglądu sklepu oraz usprawnienie procesu zakupowego

Firma Dierverzorging BI-BI zleciła wykonanie sklepu holenderskiej firmie w roku 2014 r. po zakończeniu prac, nie była jednak zadowolona z wyników prac. Wobec tego zleciła Rocket Studio zaprojektowanie nowego wyglądu e-sklepu oraz usprawnienie procesu zakupowego.

Stworzony sklep oparto o platformę Open Cart. Po zebraniu wszystkich wymagań klienta Rocket Studio wraz z Klientem wyznaczyli następujące cele:

-stworzenie przejrzystego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego,

-zmianę prezentacji produktów na bardziej atrakcyjną,

-stworzenie systemu przyznawania rabatu w oparciu o wagę produktu.

Cele te zostały osiągnięte poprzez:

– zakup oraz przystosowanie szablonu,
– prezentację produktów w środowisku ich wykorzystania, a nie opakowanie produktu. Dodatkowo prezentacja właściwości (rodzaju wykorzystanego mięsa) oraz wagi produktu już na miniaturze produktu co pozwala klientowi rozróżnić oferowane produkty już na stronie głównej i stronie kategorii.
– Rocket Studio po zapoznaniu się ze wszystkimi potrzebami dotyczącymi przyznawania rabatów wyszukało i przetestowało kilkanaście modułów oraz wybrało i zakupiło najlepiej pasujący z nich.

Projekt do sukcesu prowadził: Jędrzej Przeździęk