Podsumowanie Szlachetnej Paczki 2013

Podobnie jak w zeszłym roku postanowiliśmy przygotować Szlachetną Paczkę dla potrzebującej rodziny.

Efektem naszej tygodniowej akcji było zebranie 16 paczek pełnych artykułów spożywczych, ubrań, środków czystości, słodyczy i niespodzianek dla domowników. Oprócz tego udało nam się zorganizować wygodne łóżka i nową kanapę, których do tej pory brakowało w mieszkaniu rodziny.

Szlachetna Paczka

Kilkugodzinne zakupy były dla nas bardzo dobrą zabawą, ale również wyzwaniem. Staraliśmy się jak najcelniej trafić w gusta wszystkich członków rodziny, co nie zawsze było proste.

Cudownie było wcielić się w rolę świętych Mikołajów. W pewnym momencie całe biuro zamieniło się w linię produkcyjno-pakującą. Podobnie jak popularny święty mieliśmy też swoich pomocników dekorujących paczki ozdobnym papierem.

W niedzielę 15 grudnia udało nam się dostarczyć wszystkie dary do magazynu wolontariuszy, a chwilę później wszystkie prezenty zostały przetransportowane do oczekujących domowników.

Szlachetna Paczka

Misję spełniliśmy w 100%, co potwierdzają słowa wolontariusza

W imieniu swoim, jak i obdarowanych chciałabym Państwu serdecznie podziękować za udział w projekcie. Państwa zaangażowanie było naprawdę godne podziwu. Nie miałam żadnego problemu z kontaktem czy wypełnieniem potrzeb zgłoszonych przez rodzinę – wszystko zostało zaspokojone w 200%. Dzięki Państwa zorganizowaniu i ogromnej chęci pomocy moje zadanie zostało znacznie ułatwione, a dla obdarowanych będą to najprawdopodobniej najpiękniejsze święta w życiu. Serdecznie Państwu dziękuję i mam nadzieję, że radość z niesionej pomocy skłoni Państwa do udziału w następnej edycji. Gratuluję i życzę wesołych i spokojnych świąt, a dzięki Państwu – czyjeś się takie staną.

Od rodziny również otrzymaliśmy wyrazy wdzięczności i życzenia

Wesołych i wspaniałych świąt. Ogromnie dziękuję

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim przyjaciołom i bliskim, którzy postanowili nam pomóc. Wśród nich znalazły się firmy i organizację, które dzięki swojemu zaangażowaniu pozwoliły  naprawdę hojnie obdarować potrzebujących:

Inny Format sp. z o.o.
Pracownia Architektoniczna Magdalena Jarzyńska
Sokari
DeSmart
UXPin

Z pewnością za rok także będziemy przygotowywać Szlachetną Paczkę. Być może uda nam się uszczęśliwić nie jedną, a kilka rodzin? Mamy nadzieję, że równie entuzjastycznie się do nas przyłączycie! :D

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *