Ludzie Rocket Studio – Jędrzej

Nazywam się Jędrzej Przeździęk i moje życie obraca się wokół znanych wszystkim obszarów: pracy, studiów i własnych zainteresowań. Wszystkie składają się na to, kim jestem – mogę o sobie śmiało powiedzieć, że prowadzę swoje życie w dobrym kierunku.

Lada moment będę absolwentem zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Wcześniej zdobyłem tytuł inżyniera na tej uczelni, specjalizując się w technologiach informatycznych w zarządzaniu. Od zawsze miałem zapał do kierowania grupą – przez trzy lata liceum pełniłem funkcje przewodniczącego klasy, na boisku byłem kapitanem, w projektach – liderem, a w organizacjach charytatywnych kierownikiem. Łącząc to z zainteresowaniem przedmiotami ścisłymi, wybór odpowiedniego kierunku studiów był dla mnie oczywisty.

Zawód wybrany z pasją

Gdy byłem na pierwszym roku studiów, szybko zauważyłem, że ludzie z branży IT zdecydowanie wyróżniają się na tle reszty społeczeństwa – oni mówią innymi językami. Wiedziałem, że to się raczej nie zmieni – będą mówić i myśleć inaczej. Postanowiłem zapełnić tą lukę komunikacyjną i umożliwić im porozumiewanie. Chciałem pozostać „zwykłym człowiekiem”, ale jednocześnie posiadać zdolność komunikowania się z ludźmi z branży IT – dziś wiem, że mi się udało.

Szukałem swojego miejsca, myślałem nad własną firmą, pracą w dziale IT, firmach konsultingowych. Oferta Rocket Studio znalazła mnie sama – informacja o rekrutacji pojawiła się na moim profilu na Facebooku. Pomyślałem, że to strzał w dziesiątkę – połączę moje zainteresowania związane z zarządzaniem projektami oraz komunikacją pomiędzy biznesem i branżą IT. Moje CV spotkało się z akceptacją – następne miesiące były dla mnie okresem wytężonej pracy podczas stażu.

Mnóstwo nowych informacji, poznanie kultury organizacyjnej, zdobywanie praktycznego doświadczenia zaprowadziły mnie do stałej pracy w Rocket Studio. I tak już od kilku miesięcy spełniam się w zarządzaniu projektami IT, analizowaniu potrzeb biznesowych klientów i przekładaniu tego na funkcjonalności systemów i język zrozumiały dla informatyków. Aktualnie nie wyobrażam sobie lepszej pracy – no, może poza byciem CEO Rocket Studio;) Moim współpracownicy są dla mnie źródłem inspiracji – razem tworzymy niepowtarzalny klimat naszej organizacji, w którym rewelacyjnie się odnajduję.

Po godzinach pracy

Nie samą pracą (i studiami) człowiek żyje, dlatego jak tylko mogę i mam czas spędzam go na realizowaniu swoich pasji i spotkaniach z przyjaciółmi.

Lista moich zainteresowań jest długa, jednak czasu na wszystko zawsze za mało. Sporty wodne (skimboarding, windsurfing i żeglowanie), brydż, poker i gry komputerowe (głównie LoL). Dodatkowo udzielam się – w sumie już bardziej udzielałem – jako wolontariusz stowarzyszenia JDP (Joannici Dzieło Pomocy). Jako wolontariusz miałem możliwość nauki pierwszej pomocy, zarządzania kryzysowego, a nawet uczestniczyłem w symulacji Misji Humanitarnej (Bawaria, Niemcy).

Brydż – dla niektórych zwykła gra karciana, dla mnie sport. Spędziłem wiele godzin trenując licytacje, rozgrywkę i obronę – tylko wtajemniczeni zrozumieją. Osiągałem nawet sukcesy na arenie ogólnopolskiej (trzecie miejsce na młodzieżowych mistrzostwach Polski, finał olimpiady, pucharowe miejsca na akademickich mistrzostwach Polski) zostałem także sędzią okręgowym. Teraz to już tylko hobby, ale dalej lubię czasem sobie zagrać.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *