Kolejny adept sztuki latania na pokładzie Rocket Studio!

Na pokładzie Rocket Studio witamy Maćka Biegajewskiego, kolejnego adepta sztuki latania. Maciek obejmie stanowisko communication officer i będzie dbał o silny wizerunek naszej marki w mediach i wśród naszych klientów.

Maćkowi życzymy wielu sukcesów oraz serdecznie witamy na pokładzie naszej firmy.

Poprosiliśmy Maćka o kilka słów o sobie, abyście mieli okazję go bliżej poznać.

Adrenalina i endorfiny

Adrenalina i endorfiny w mojej krwi pobudzają mnie do działania. Uzależniony od sportu i undergroundowej sceny muzycznej. Kiedy już się w coś angażuje to robię to na 100%. Często można spotkać mnie w trójmiejskich klubach, zwłaszcza gdy w tle leci minimal lub dnb i czuć zapach winylu!

image

Inspiracja

Prywatnie fan podróży autostopem i festiwali muzycznych, mnóstwo czasu spędzający na czytaniu blogów i biografii inspirujących ludzi. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i to od nich najwięcej się uczę. Czasem żałuje, że nie wystarczy mi czasu na realizację wszystkich pomysłów.

Public Relations

Od początku studiów na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego jestem aktywnie zaangażowany w życie akademickie. Działalność w Kole Naukowym Public Relations pozwoliła mi znaleźć swoją drogę i poznać mnóstwo kreatywnych ludzi.

Motto? Sens życia bez pasji umiera.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *