Dwóch członków załogi Rocket Studio z certyfikatem PRINCE2

Według Francisa Bacona wiedza to potęga. Dla francuskiego matematyka Henri Poincaré’a wiedza to fakty. Z kolei Władysław Grzeszczyk uważał wiedzę za majątek, którego nikt nie ukradnie, ani nie odziedziczy. Pomimo tysięcy definicji od zawsze była ona uważana za rzecz szlachetną i pożądaną. Tym większą radość sprawia nam poinformowanie, że dwóch członków naszej załogi – Ewelina i Tomek otrzymało prestiżowe certyfikaty PRINCE2.

PRINCE2 to metodyka zarządzania projektami, która rozwinęła się w Wielkiej Brytanii i znajduje szerokie zastosowanie w agencjach rządowych Zjednoczonego Królestwa. Szybko stała się ogólnoświatowym standardem zarządzania w projektach publicznych i prywatnych. Obejmuje ona zarządzanie, kontrolę i organizację projektu. PRINCE2 został po raz pierwszy opublikowany w roku 1996 jako ogólna metoda zarządzania projektami niezależna od dziedziny biznesowej zastosowania.

Od dzisiaj Ewelina i Tomek pomogą wprowadzić nam dobre praktyki stosowane na całym świecie, które zwiększają przewagę konkurencyjną i szanse projektów, które prowadzimy.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój kompetencji!

 

image

image

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *